אודות

פרטימים עוסק בשימור זכרונות – בין אם אלה זכרונות של יום מיוחד וחד-פעמי כמו החתונה שלכם, יומולדת משמעותי, או חגיגה אחרת, ובין אם אלה זכרונות משפחתיים שנאגרו לאורך זמן, או סתם אחה”צ של כיף.

לפעמים, ובהנתן זמן, אפשר למצוא על שולחן העבודה בפרטימים גם הזמנות לאירועים הללו, ואף פריטים משלימים כגון פתקיות הושבה ומתנות לאורחים.

העיסוק בתחום הזה נולד מהצטלבות של שני קווים – העיסוק שלי ב- scrapbooking (להלן – סקראפ), תיעוד של רגעים שהונצחו בתצלום כמכלול ויזואלי מעוטר, ותכנון החתונה הפרטית שלי, עבורה הכנתי גם את פתקיות ההושבה, ההזמנות, המתנות לאורחים, והקישוט לחופה. בין היתר.

מאוחר יותר, כשעיצבתי את אלבום החתונה שלנו, גיליתי כמה זה מהנה, וחשבתי שאשמח לעשות זאת עבור אנשים אחרים שמחפשים עיצוב עדין, אלגנטי ולא עמוס. התנסיתי בעיצוב עבור אנשים אחרים בשנה החולפת, ונהניתי גם מזה מאד. לא רק מהעיצוב עצמו, ולא רק מהתוצאה הסופית, אלא מהתהליך. מלראות תמונות של אנשים אחרים מחייכים, ומהחיפוש אחר הדרך הטובה ביותר להדגיש את האושר שלהם. מלשמוע את שביעות הרצון שלהם כאשר מה שהם ראו בראש מתממש על המסך. ואחר כך על הנייר. מהסיפורים שמספרות לי התמונות.

אלבומי החתונה שלי מעוצבים ללא תבניות. כל אלבום שונה מהאחרים, והעיצוב שלו מונחה על ידי התמונות שאני מקבלת לידיי והנרטיב שהן מגוללות.

אפשר לתאר את הקו המנחה את היצירה שלי, ואת הטעם שלי כמינימליזם עיצובי שמקפל בתוכו הרבה עבודת נמלים, או – כפי שאני מכנה זאת – מינמליזם.