אפשרויות

[slider_pro_lightbox id=”3″]
אלבום חתונה – אלבום השומר את הזכרונות המצולמים שלכם מיום החתונה. בתהליך העבודה תקבלו ממני דגשים והנחיות שיקלו עליכם בבחירת התמונות לאלבום מתוך כלל התמונות שקיבלתם מן הצלם. גודל האלבום, סוג הדפים שהוא מכיל, ומידת העומס הוויזואלי שבו נתונים לבחירתכם. בנוסף, יש לכם שליטה כמעט מלאה בצורת הכריכה, בחומר ממנו היא עשויה ובצבע שלה.

באלבומי חתונה אני מרבה לעבוד עם רקע לבן/בהיר ונייטרלי, כאשר לתמונות החתונה המקצועיות ניתן מקום בחזית הבמה, והאלבום מכיל קישוטים עדינים ומינימליים ביותר, על מנת לאפשר לתמונות לקבל את מלוא תשומת הלב.

במידה והזמן עומד לרשותי, אני מעצבת גם –

אלבום ילדים – אלבום צבעוני, מכיל קישוטים רבים יותר, כאשר התמונות משתלבות בעיצוב.

אלבום צילומי משפחה/תינוקות/הריון – כשמם כן הם. הסגנון מגוון ויותאם לאופי התמונות שלכם ולאווירה שהן משדרות, בתיאום איתכם כמובן.

ספר אורחים – ספר דיגיטלי הכולל תמונות והרבה מקום ריק לכתיבת הקדשות/ברכות. מתאים במיוחד לחגיגות בר/בת מצווה.

ספר זכרון – ספר שמאגד זכרונות מיישות אהובה. בני משפחה שאינם עוד, ואפילו חיות מחמד. יש אפשרות לשלב בספר כיתובים, מתכונים, סריקות מסמכים, וכיוב’.

דף מעוצב בודד – דף המוקדש לנקודת ציון כלשהי. זו יכולה להיות יום הולדת, גיוס, יום ראשון בכיתה א’, ולמעשה כל דבר העולה על רוחכם, יומיומי ככל שיהיה. הדף המעוצב יימסר לכם כקובץ דיגיטלי אותו תוכלו להדפיס בכל חנות צילום, ואף על קנבס. ממדי הדף נתונים לבחירתכם.

הזמנות – בפרטימים ההזמנות הן בסגנון סקראפי למדי. אם ההזמנה שאתם רואים בעיני רוחכם כוללת תמונה כלשהי, שרבוטונים קטנים, משהו שנראה כמו מלאכת יד, או שראיתם הזמנה של פרטימים והיא נשאה חן בעיניכם, צרו קשר. ניתן לבחור בהזמנה קיימת ולעשות בה התאמות, או שנעבוד יחד על ההזמנה שיש לכם בראש.

מוצרים נלווים עבור חתונות ואירועיםפתקיות הושבה, מתנות לאורחים, תוספות לעיצוב, ושאר ירקות מעוצבים. תוכלו לראות מספר דוגמות בגלריה באתר, ולקבל נקודת פתיחה משם יוכל הדמיון שלכם להשתולל.

אם הרגשתם חיבור לסגנון ואתם מעוניינים באלבום/יצירה שאינה מוזכרת לעיל, צרו קשר; אני מקדמת בברכה אתגרים יצירתיים!